קורסי נגרות

בנגריה מועברים קורסים שונים בתחום הנגרות.

לכל קורס תוכנית שונה בארכה וברמת האיטנסיביות שלה,הנקבעת לפי מיומנות המשתתפים.

 

קורס נגרות מתקדמים למבוגרים

תוך כדי עיצוב וייצור של רהיטים מורכבים יותר נלמד להכיר את החומרים השונים בתעשיית העץ (סנדוויץ', MDF, עץ מלא ועוד)נלמד את השימוש במכונות הנגרות המקצועיות (מסור שולחן, מקצוע גדולה, פרייזר, מכונות שיוף גדולות ועוד) ונלמד את שיטות הצביעה השונות לרבות צביעה בהתזה בחדר צבע מקצועי.

קורס נגרות בסיסית למבוגרים

תוך כדי עיצוב וייצור של מוצרים בסיסיים, נלמד להכיר את החומרים השונים בתעשיית העץ (סנדוויץ', MDF, עץ מלא ועוד),נלמד את השימוש בכלי העבודה (מסורים,מפסלות, מכונות ליטוש ועוד) ונלמד את שיטות הצביעה והגימור השונות המתאימות לכל מוצר.

קורס נגרות לילדים

תוך כדי עיצוב וייצור של מוצר בסיסי העשוי מעץ מלא, נלמד את עקרונות השרטוט הבסיסיים, נכיר ונלמד את השימוש בכלי העבודה הידניים (מסורים, מפסלות, מכונות ליטוש ועוד) ונלמד את שיטות הצביעה והגימור השונות המתאימות למוצרים העשויים מעץ מלא. החוג מיועד לילדים בגילאי 8-12.

עשה זאת בעצמך

הנגרייה פתוחה גם לבעלי ידע המעוניינים לייצר מוצרים בעצמם אבל חסרים את הציוד הנדרש. ניתן גם לקבל ליווי הדרכה וייעוץ אישי.

קורס נגרות הורים וילדים

הקורס מיועד להורים המעוניינים להעניק לילדיהם חוויה מסוג אחר כמו גם לבלות זמן איכותי ביחד ולהעמיק את הקשר עם הילד. בקורס ניצור יחד עם הילדים מוצר שמתאים להם תוך הכרת כלי העבודה הידניים. הקורס שם דגש על תהליך הייצור, משלב התכנון דרך הביצוע ועד למוצר הסופי. סדר העבודה הנכון, הקפדה על הפרטים, התמדה, התגברות על הקשיים בדרך והסיפוק הגדול בסופו של התהליך! הקורס מומלץ ביותר לילדים סביב גיל בר מצווה כחלק מתהליך הפיכתו של הילד לנער בוגר ועצמאי.

Slider

Submitted questions must https://writemyessay4me.org/ be categorized into 1 of 4 categories costs and college, race to the top, stem, or the open forum